Page Title Bg

DİSPLAY


Standlar yapılan işin, sunulan ürünün sergilendiği ana plandır. Bir stand ne kadar şık görünüşlü ve etki bırakıcı nitelikte ise, sunulan ürün/hizmetin de duruşu o kadar etkileyici olur. 


Her nasıl ki bir fotoğraf çekiminde, arka plan, ışık vs. gibi unsurlarla görünüşümüz değişmekte ise, kurulan standın rengi, aydınlatması, şekli, malzemesi vs. gibi unsurlar da ürün tanıtımını önemli ölçüde etkileyecektir. Dolayısıyla öncelikle standın nerede ve ne amaçla kurulacağına göre stand seçimi yapılmalı ve ek unsurlarla(zemin, ışık, kullanılacak eşyalar vb.) stand tamamlanmalıdır. Tecrübeli kadromuz size hangi standın uyacağını, bütçe planlaması ile birlikte sizinle karşılıklı olarak çalışılarak, en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

  • Standlar ; ilan, reklam, afiş vb. gibi firmaların tanıtımı açısından büyük önem taşımaktadır.
  • Müşterilerin istekleri doğrultusunda kurumsal kimlik modellerine göre özgün tasarım yapılabilmesi işin değerini arttırır.
  • Hemen hemen tüm standlara özel farklı yer seçenekleri mevcuttur.

İŞ PLANLAMA
100%
EKONOMİK ÇÖZÜM
100%
KALİTE VE DAYANIKLILIK
100%
ZAMANINDA TESLİMAT
100%

Display Stand Alanındaki Hizmetlerimiz ;


Örümcek Standlar, Roll Up Banner Stand, Ürün Tanıtım Standları, Plastik Tattırma Standları, X Banner Stand, Menü Panoları, Alimünyum Çerçeve, Kilitli Mantar Pano, Kaldırım Panoları, Broşür Standlar / Broşür Setler, Broşürlük ve folyükler, Quick Banner, Poster Tutucular, Yönlendirmeler, Ayaklı Poster Pano, Showboard, Raf Etiket, Reklam Dubaları, Karton Standlar, Pleksi Kutular, L Banner, Cutout Stand, Kozmetik Kutu, Açılır Kapanır Çerçeve Çeşitleri, Sunum Sistemleri, Dış Mekan Uygulamaları, Market ve Mağaza İçi Uygulamalar