Page Title Bg

SERİGRAFİ BASKI


Özel bir baskı tekniğidir. Sektörde oldukça yaygın olan serigrafi baskı aynı zamanda ipek baskı olarak adlandırılır. Geçmişi çok eskilere dayanan bu sanat dalı, sanayinin gelişmesi ile endüstriyel ürünlerin markalaşmasında büyük rol üstlenmiştir.

İpek baskı tekniğinde görsel, tahta bir çerçeveye gerilen ince ağ elekten akan, renkli mürekkepler sayesinde oluşur. Kişilerin evde kullanımından fabrikalarda devasa üretimlere kadar her yerde kullanılabilmektedir.

  • Bu işi yapan ustaların el becerisi çok önemlidir.
  • Serigrafi türü, baskıda sadece kağıt değil, karton, mukavva, pvc (sert ve yumuşak), plastik madde, metal, alimünyum, cam, seramik, tekstil ürünleri vs. gibi maddeler üzerine baskı yapabilmektedir.
  • İpek baskının en önemli özelliği, diğer baskı tekniklerinde basılamayan işlerin baskısının yapılmasıdır.

İŞ PLANLAMA
100%
EKONOMİK ÇÖZÜM
100%
KALİTE VE DAYANIKLILIK
100%
ZAMANINDA TESLİMAT
100%

Serigrafi Baskı Alanındaki Hizmetlerimiz


Uyarı ve ikaz levhaları, Endüstriyel etiketler, Trafik güvenliği ürünleri, İş güvenliği malzemeleri, Cam üzerine baskı, Ürün üzerine direk baskı, UV baskı, Leksan etiketler, Yapışkanlı PVC Etiketler (Şeffaf - Mat - Parlak), PVC veya Polipropilen ürünler üzerine baskı, Kabartman Lak - Parlak Lak - Mat Lak - Efekt Lak - Simli Lak, Promosyonluk baskılar, Damla etiketler, Nonprem etiketler