Page Title Bg

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI


Sosyal medya ; yeni nesil bilgi ve web teknolojilerinin getirdiği değişimle birlikte, artan hız ve kullanıcı kullanım kolaylığının etkisiyle, eş zamanlı bilgi ve içerik paylaşımlarının sağlandığı sanal platformdur. Bu alanda iletişim sınırının olmaması, küresel iletişime ek olarak marka ve kurumsallaşma adına son derece önemlidir. Sağladığı kolaylıklar açısından araştırma ve bilgi sağlamada sonsuzluğa açılır. Son 15 yıla öncesine kadar firmalar yalnızca dükkanlarına gelen müşterilerle sınırlı bir pazar payına sahiplerken, bugün internet ve sosyal medya sayesinde Dünya'nın her bir yanına tek bir tıkla ulaşabilmek mümkündür. Sosyal medya ağınız ne kadar güçlüyse, pazar ağınız da o kadar genişlemektedir. Günümüzde sosyal medya uzmanlığı en çok aranan meslek olarak tanımlanmaktadır.

 
  • Yaratıcı farklı fikirlerin bilgi ve medya içeriklerine dönüşmesi, her bilginin farklı bir içerik, her farklı içeriğin ise kaynak olduğunun göstergesidir.
  • Markalar, yeni fikir ve stratejilerinin yayınlanması sayesinde potansiyellerini arttırmaya devam etmektedir.
  • Sosyal medya ağınız ne kadar güçlüyse, pazar ağınız da o kadar genişlemektedir.

İŞ PLANLAMA
100%
EKONOMİK ÇÖZÜM
100%
KALİTE VE DAYANIKLILIK
100%
ZAMANINDA TESLİMAT
100%

Sosyal Medya Danışmanlığı Alanındaki Hizmetlerimiz;


Google Adworks Reklamları, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Sosyal Medya Hesaplarının (Facebook , YouTube, Twitter, İnstagram, Linkedin) içerik geliştirmesi, yönetimi ve takibi, You Tube Reklamları, Facebook Reklamları, Twitter Reklamları, Instagram Reklamları, Google Gmail Reklamları, İçerik Stratejisi ve Pazarlama